Plantation Resort

By | October 8, 2016

Sahibi Will Bucklin olan Old Hill Ranch Sonoma’nın en eski üzüm baÄŸlarından biridir. Bucklin ekolojik üretime inanmaktadır. Bunun anlamı, onun baÄŸları saÄŸlıklı yaÅŸam ile doludur. KurbaÄŸalar Waterboxx altındaki nemli ortamı severler. Mikroplar, bakteriler ve solucanlar boÅŸluklar oluÅŸturmaktadır. Böylece toprak tamamen oksijen ile dolmaktadır. Groasis Waterboxx saÄŸlıklı kök geliÅŸimini saÄŸlar.

Yumuşak ve verimli bir ortam oluşturur. Derinlere nüfuz eden bitkinin kökleri çok güçlü. Bitkiyi topraktan kazarak çıkarmak çok zor. Dikimin yapıldığı Temmuz 2010 dan sonra 20 den fazla dikey radikal kök oluşmuş Bu film Ekim ayında, dikimden 4 ay sonra çekilmiştir. Ve bitki köklerinin tamamen dikine olduğunu görebilirsiniz. Gerçekten de aşağı doğru büyüyorlar.

Gelecek yıl kökler 10 m derinliğe kadar büyüyeceklerdir. Bu sağlıklı kök sistemi ile Bitkinin asla sulanmaya ihtiyacı olmayacaktır. Teşekkürler Groasis Waterboxx. 1 bitki için yılda 800 lt su tasarrufu sağlanacaktır ..

Parking lot kayaking at Plantation Resort

The parking lot and a little bit of the roadlook like they’ve been flooded just a little bit. So I’m gonna try and see if I can get down tothe Activity Center in an inflatable kayak. Here we go. Well… So far, so good. Now let’s hop in! (laughing) Alright, here we go. Oh. No, I’m pretty stuck.

Here we go! Just gotta lean back. Distribute my weight evenly. (laughing) Yeah!.

Leave a Reply